MARKA TASARIMI

Emre Satıroğlu Tasarım Ofisi olarak, hedef kitlenizle iletişim kurabilen, firmanız hakkında net ve pozitif izlenimler veren marka kimlikleri tasarlıyoruz. Kreatif ekibimiz, yaptığımız tasarım araştırmalarının tasarım stratejinizi oluşturuyor, sizi rakiplerinizden ayrıştıracak görsel bir dil yaratıyor ve fiziksel ve dijital müşterilerinize dokunduğunuz tüm temas noktalarında tutarlı bir marka iletişimi sergilemenizi sağlıyor.

İÇ MİMARİ & UYGULAMA

İç mimari tasarım, marka iletişiminizi şekillendirmede son derece kritik bir öneme sahiptir. Hedef kitleniz üzerinde arzu ettiğiniz etkiyi yaratacak mekanlar tasarlamanız için 360° düşünüyoruz. Araştırma & analiz, strateji geliştirme ve bütünsel tüketici deneyim tasarım metodlarını kullanarak, sadece güzel mekanlar yaratmakla kalmıyor, iş performans değerlendirmelerinizi olumlu etkileyecek, fark yaratan deneyimler tasarlayıp hayata geçiriyoruz

İLETİŞİM TASARIMI

Markaların dijital kanallarında sundukları kullanıcı deneyimini, uzman analizleri ve titiz kullanıcı testleriyle incelerken; içeriği, yapı ve biçimle (görsel tasarım) harmanlayan tasarımlar geliştiriyoruz. Birlikte çalıştığımız tüm markalar için kullanıcı deneyimini önceliklendirirken, tüketiciyle bağ kuran bir dijital hizmetin tatmin edici bir deneyim için ön koşul olduğuna inanıyoruz.

Hakkımızda

About Us

“Mükemmel takım kazanmanın bir yolunu bulur..”

Biz eğitimini alanlarının seçkin , önde gelen kurumlarından almış vizyoner bir ekibiz. Merkezimiz Ankara dahil olmak üzere Türkiye genelinde , Kurumsal marka tasarımları , grafik ve iç mimari proje çalışmaları yaptık.

Es Tasarım Ofisi olarak şimdiye kadar tamamladığımız projeler , başarı hikayesine dönmüş ve buda daha fazla projeler olarak şirketimize dönüş sağlamıştır. Bu başarıyı tasarım safhasındaki yapıcı ve pratik çözümlere yapım aşamasındaki sergilediğimiz performansa borçluyuz. Sürekli olarak daha iyisi için çalışıyoruz , çünkü mükemmel bir takım daima kazanmanın bir yolunu bulur !.

Es İç Mimarlık ve Tasarım Ofisi, İç Mimari proje,uygulama, marka tasarımı, dijital mecra iletişim tasarımı, konsept proje  görselleştirme, ürün tasarımı, danışmanlık ve proje yönetimi, marka tasarımından mekâna uzanan konsept geliştirme ve uygulama çalışmaları yapan kreatif tasarım ofisiyiz.

“Design is a journey of discovery…”